Duży grill gazowy wolnostojący otworzy przed nami sporo możliwości. Grillowanie stało się naszym sportem narodowym, robimy to od niedawna i ciągle się tego uczymy. Do tej pory w ogrodach czy na naszych tarasach królowały grille tradycyjne na węgiel drzewny, czy brykiet. Jednak coraz częściej wybieramy grille gazowe.

Grille ogrodowe kojarzą się nam z dymiącym urządzeniem, z którego wydobywa się smakowity zapach pieczonego mięsa i warzyw. Zazwyczaj ktoś przy nim stoi i pilnuje przyrządzanych posiłków, pilnuje ognia i dosypuje węgla. Grille gazowe działają na zupełnie innych zasadach i z tymi wyobrażeniami mają niewiele wspólnego. W tych grillach ogrodowych źródłem zasilania są palniki gazowe. Im więcej palników tym lepiej- wtedy grill nagrzewa się szybciej, a powierzchnia, na której przyrządzamy posiłki, jest duża. Jedzenie na ruszcie grilla gazowego nie ma bezpośredniego kontaktu z płomieniami. Odmienny sposób działania takiego grilla powoduje też, że nie wydobywa się dym. Przygotowane w ten sposób potrawy są znacznie zdrowsze od przyrządzanych na tradycyjnych grillach węglowych. Kolekcja Grilli z oferty sklepu Homms zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów.

Sklep z meblami Homms

Szukacie wyjątkowego wposażenia do ogordu lub na taras? Zapraszamy do sklepu Homms. Oferują wysokiej jakości meble tarasowe i ogrodowe, grille, parasole, zadaszenia, oświetlenie oraz płytki.

Kategorie: Blog